Бритур Украина

(044) 39-00-999 Киев

Компанія «Брітур Україна» - київське представництво провідного британського туроператора «Russian London Ltd.».

Наша компанія працює багато років у сфері туризму і освітніх послуг за кордоном та обслуговує як українських, так і закордонних туристів. Високий рівень обслуговування – це наша спеціалізація! Ми робимо усе для максимального комфорту та задоволення клієнта.

Десятирічний досвід роботи з делегаціями та індивідуальними туристами, які прибувають до Великої Британії, є гарантією професіоналізму наших співробітників.

Ми пропонуємо наступні послуги: бронювання готелів та апартаментів, трансфери, екскурсії, візова підтримка, бронювання авіа квитків, VIP-послуги та розваги, квитки на різні заходи, бізнес послуги (семінари, конференції, виставки, відкриття компаній, банківські рахунки, юридичне обслуговування, бухгалтерське обслуговування, офшорні компанії), освітні програми, імміграція у Велику Британію, нерухомість, послуги перекладачів, роумінгові картки, прийом іноземців в Україні.

(044) 39-00-999 Киев
Добавить компанию ДОБАВЬ СВОЮ КОМПАНИЮ!
Форма добавления компаний в каталог

Рекламные ссылки
   посольство Китая   дачная мебель   Автошколы в Кировограде   Детский массаж   салат из капусты    Йога в Днепропетровске   Косметологи в Симферополе